Klampfer Elektroanlagen

CONTACT / IMPRESSUM

G. Klampfer Elektroanlagen GmbH

Paschinger Strasse 104
4060 Leonding, Austria

T: +43 732 67 13 14
F: +43 732 67 77 60
E: office@klampfer.at
www.klampfer.at

UID-Nr.: ATU61996237
IDNO: ATU61996237
Numărul registrului comercial: 268170v
Locul de jurisdicţie: Linz

Conducerea firmei

Dr. DI(FH) Günther Hinterberger, MBA
Conducătorul firmei
E: guenther.hinterberger@klampfer.at

Michaela Klampfer, MBA
Conducătorul firmei
E: michaela.klampfer@klampfer.at

Achiziții/Logistică

Sef conducere de proiect sisteme electrice

Prok. Albert Reitstätter
E: albert.reitstaetter@klampfer.at

Construcția tablourilor de distribuție /
Sisteme de administrare şi control

Roman Reigl
E: roman.reigl@klampfer.at

 

Sef conducera de proiect sisteme mecanice

Dipl.-Ing. (FH) Peter Moser
E: peter.moser@klampfer.at

Conducerea de proiect sisteme mecanice

Erich Posch
E: erich.posch@klampfer.at

Ing. August Sinnhuber
E: august.sinnhuber@klampfer.at

Dipl. Ing. Christian Haidinger
E: christian.haidinger@klampfer.at

DI (FH) Gregor Schmid
E: gregor.schmid@klampfer.at

Conducerea de proiect sisteme electrice

Manuel Demelbauer
E: manuel.demelbauer@klampfer.at

Peter Jungwirth
E: peter.jungwirth@klampfer.at

Ing. Markus Hartl
E: markus.hartl@klampfer.at

Markus Hinterleitner
E: markus.hinterleitner@klampfer.at

Andreas Niedermayr
E: andreas.niedermayr@klampfer.at

Markus Wimmer
E: markus.wimmer@klampfer.at

KONTAKTIEREN SIE UNS - WIR BEANTWORTEN IHRE ANFRAGE SO SCHNELL WIE MÖGLICH!

Mit * markierte Felder sind Pflichtfelder.

Finden Sie den Weg zu uns!

Und treffen Sie uns persönlich.

Route Berechnen? Geben Sie ihre PLZ ein.

CONCEPT, CREARE & REALIZARE

Team:Design
www.team-design.eu

LIMITELE DE RESPONSABILITATE

Conținutul acestor pagini a fost elaborat și verificat cu atenție. G. Klampfer Elektroanlagen GmbH nu își asumă răspunderea pentru actualitatea, corectitudinea sau integritatea informației prezentate.

ORELE DE LUCRU

Montag
07:00 – 16:30
Dienstag
07:00 – 16:30
Mittwoch
07:00 – 16:30
Donnerstag
07:00 – 16:30
Freitag
07:00 – 12:00
Samstag
Zi liberă
Sonntag
Zi liberă

CONTACT

Strada Paschinger 104
4060 Leonding, Austria
Теl.:
+43 732 67 13 14
Fax:
+43 732 67 77 60
Email:
office@klampfer.at
UID:
ATU61996237